Masz pytanie?

+48 698 423 865

8:00 - 16:00

do kasy suma: 0,00 zł
Bezpieczeństwo

Dane osobowe, umieszczone w bazie sklepu www.bajkowypokoik.pl są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, udostępniane są innym podmiotom zgodnie z polityką prywatności, tylko na potrzeby realizacji zamówień (czyli np. operatorom kurierskim w celu realizacji usługi wysyłki). Gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z prawem.

Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz do żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane można przeglądać oraz zmieniać po zalogowaniu do sklepu.
Jeśli klient płaci za zamówienie kartą płatniczą, zostaje skierowany do PayPro S.A., która prowadzi serwis przelewy24.pl. Dane klienta przechowywane są na bezpiecznym serwerze, a transakcja przeprowadzana jest z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer v3), co zapewnia pełną poufność danych.

Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania i wykorzystania danych osobowych znajduje się w TUTAJ w polityce prywatności.

Podaj swój e-mail i zapisz się do newslettera żeby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie. Dodatkowo otrzymasz od nas 5% kod rabatowy!

Bez obaw! Nie wysyłamy spamu i obiecujemy, że otrzymasz od nas tylko ciekawe wiadomości :)

Wpisz swój mail, żeby otrzymywać informacje o naszych nowościach i promocjach, a w mailu potwierdzającym zapis otrzymasz kod na 5% rabatu!

Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Rabat nie sumuje się z innymi promocjami w sklepie.

 

TUTAJ w polityce prywatności znajdziesz szczegółowy opis tego, w jaki sposób będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, przekazane nam w tym formularzu.

Newsletter
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl