Masz pytanie?

+48 698 423 865

8:00 - 16:00

do kasy suma: 0,00 zł
Reklamacje i zwroty

Zwrot

Kupujący, będący konsumentem, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia odebrania towaru. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest skuteczne, gdy zostało wysłane przed upływem terminu, na piśmie na adres:

Fabryka Snów

Racławicka 9

21-040 Świdnik


Kupujący wysyła zwracany towar w stanie niezmienionym (nieuszkodzonym, nie noszącym śladów użytkowania) w terminie 14 dni od dnia wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Zwrot płatności następuje nie później niż w terminie 7 dni od otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu i zwracanego towaru.

Przykładowy formularz zwrotu dostępny jest TUTAJ

Reklamacja

Reklamacji podlega niezgodność towaru z umową, zgodnie z ustawą z 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. (Dz.U. 2002, Nr 141, poz. 1176).

W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem Sprzedającego. Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu do siedziby Sprzedającego na adres:

Fabryka Snów

Racławicka 9

21-040 Świdnik

Do uszkodzonego produktu należy dołączyć opis przyczyny reklamacji i dowód zakupu.

Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem, opisu przyczyny reklamacji.u. W razie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, zwracany jest koszt wysyłki towaru.

Reklamowany towar wysyłany na koszt Sprzedającego nie jest przyjmowany, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

 

Podaj swój e-mail i zapisz się do newslettera żeby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie. Dodatkowo otrzymasz od nas 5% kod rabatowy!

Bez obaw! Nie wysyłamy spamu i obiecujemy, że otrzymasz od nas tylko ciekawe wiadomości :)

Wpisz swój mail, żeby otrzymywać informacje o naszych nowościach i promocjach, a w mailu potwierdzającym zapis otrzymasz kod na 5% rabatu!

Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Rabat nie sumuje się z innymi promocjami w sklepie.

 

TUTAJ w polityce prywatności znajdziesz szczegółowy opis tego, w jaki sposób będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, przekazane nam w tym formularzu.

Newsletter
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl