MASZ PYTANIE? +48 698 423 865

suma: 0,00 zł do kasy
Reklamacje i zwroty

Zwrot

Kupujący, będący konsumentem, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia odebrania towaru. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest skuteczne, gdy zostało wysłane przed upływem terminu, na piśmie na adres:

Fabryka Snów

Racławicka 9

21-040 Świdnik


Kupujący wysyła zwracany towar w stanie niezmienionym (nieuszkodzonym, nie noszącym śladów użytkowania) w terminie 14 dni od dnia wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Zwrot płatności następuje nie później niż w terminie 7 dni od otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu i zwracanego towaru.

Przykładowy formularz zwrotu dostępny jest TUTAJ

Reklamacja

Reklamacji podlega niezgodność towaru z umową, zgodnie z ustawą z 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. (Dz.U. 2002, Nr 141, poz. 1176).

W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem Sprzedającego. Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu do siedziby Sprzedającego na adres:

Fabryka Snów

Racławicka 9

21-040 Świdnik

Do uszkodzonego produktu należy dołączyć opis przyczyny reklamacji i dowód zakupu.

Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem, opisu przyczyny reklamacji.u. W razie pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, zwracany jest koszt wysyłki towaru.

Reklamowany towar wysyłany na koszt Sprzedającego nie jest przyjmowany, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl