MASZ PYTANIE? +48 698 423 865

suma: 0,00 zł do kasy

Jaki ręcznik najlepiej zabrać na wakacje?

Jaki ręcznik najlepiej zabrać na wakacje?

Jaki ręcznik najlepiej zabrać na wakacje?

Często zastanawiacie się, jaki jest najlepszy wybór ręcznika na wakacje? Postaramy się w skrócie odpowiedzieć na to pytanie.

My zdecydowanie bardziej polecamy ręczniki z mikrofibry od ręczników bawełnianych frotte.

Dlaczego warto wybrać ręcznik szybkoschnący z mikrofibry, a nie bawełniany?

My przedstawimy Wam 3 najważniejsze argumenty:

Po pierwsze ręczniki z mikrofibry z racji swojej struktury wchłaniają znacznie szybciej i więcej wody.

Po drugie ręczniki schną znacznie szybciej niż bawełniane ręczniki.

Po trzecie ręcznik z mikrofibry zajmuje znacznie mniej miejsca niż ten bawełniany i swobodnie można go wrzucić do niewielkiego bagażu.

Jak wybrać ręcznik szybkoschnący?

Ręczniki z mikrofibry dzielimy na gładkie, cienkie i z mikrofibry frotte. Bardzo łatwo już gołym okiem zauważyć, jak duża jest różnica pomiędzy gładkimi ręcznikami szybkoschnącymi, które są bardzo cienkie i zajmują niewiele miejsca, a frotte, które są bardziej miękkie i puszyste.

Jeśli wyjeżdżamy na wakacje np. motocyklem, gdzie musimy spakować się w kufer lub z plecakiem, gdzie mamy ograniczoną ilość miejsca, to idealny będzie ręcznik gładki. Jest on bardzo cienki i zajmuje niewiele miejsca.

Natomiast jeśli wyjeżdżamy w miejsce, gdzie będziemy z ręcznika korzystać na plaży czy na basenie i nie musimy go cały czas nosić, to spokojnie możemy wybrać ręcznik z mikrofibry frotte, który jest bardzo miękki i jeszcze bardziej chłonny od gładkiego.

Pośród ręczników szybkoschnących z mikrofibry popularne są ręczniczki w bardzo małym rozmiarze. Nasze, które mają 47x55 cm po rozwinięciu przydają się na siłowni do wytarcia potu lub przy małym dziecku do wytarcia, kiedy się zamoczy.

Na wszystkich naszych ręcznikach możemy wykonać haft spersonalizowany. Może on zawierać samo imię lub grafikę, która przedstawia nasze hobby czy zainteresowania. Taki haft imienny bardzo przydaje się na wakacjach, ponieważ nikt już nie pomyli naszego ręcznika ze swoim

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl