MASZ PYTANIE? +48 698 423 865

suma: 0,00 zł do kasy

Poszewka 40x60 cm robaczki

14,90 zł 14.90
* Darmowa dostawa od 250 zł
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.

+ Opis

Poszewka 40x60 cm robaczki

Poszewka 40x60 100% bawełna robaczki

100% bawełna i doskonały nadruk

Poszewki wykonane są w 100% z wysokogatunkowej bawełny, a nadruk na nich jest bardzo dobrej jakości i wysokiej trwałości. Poszewka jest miłym akcentem, który ożywi każdy dziecięcy pokój. Skład z czystej bawełny zapewnia doskonałą wentylację co pozwala na komfortowy, zdrowy sen.

Poszewka 40x40 100% bawełna robaczki

POLSKI producent to POLSKA wysoka jakość

Poszewka jest produktem POLSKIEJ firmy. Firma ta dba o jakość i wykończenie produktów, co zapewnia ich długie, bezproblemowe używanie. 

Poszewka 40x40 100% bawełna robaczki

Zamykanie na zamek 

Poszewka zamykana jest na zamek. Łatwe jest także zdjęcie poszewki do prania, co wpływa na zapewnienie czystego środowiska snu.

Poszewka 40x40 100% bawełna robaczki

Łatwe dbanie o czystość poduszki

Poszewkę można w szybki sposób zdjęć z poduszki i bardzo wygodnie wyprać ją w pralce w 40 stopniach i wyprasować w 150 stopniach, co zabija większość roztoczy i mikroorganizmów. Dbanie o czystość poduszki jest bardzo ważne, gdyś ma ona bezpośredni kontakt ze skórą

Poszewka 40x40 100% bawełna robaczki

Poduszka też może być wyjątkowym prezentem, spersonalizowanym dla użytkownika.

Aby poduszka stała się wyjątkowa możemy spersonalizować poszewkę i wykonać haft z imieniem / ksywką lub dowolnym wyrazem. Haft wykonujemy w takim miejscu aby był on jak najbardziej widoczny, przeważnie w prawym lub lewym górnym rogu. Szerokość haftu to 120 mm, wysokość proporcjonalnie do ilości tekstu. Do Państwa wyboru są następujące rodzaje czcionek i kolory nici.  

Produkty wykonane według specyfikacji klienta nie podlegają prawu do zwrotu konsumenckiego.

 

Korzystamy z rozwiązań Trusted Shops jako niezależnego dostawcy usług w zakresie pozyskiwania opinii. Trusted Shops podjął działania mające na celu zapewnienie autentyczności opinii. Więcej informacji

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl