MASZ PYTANIE? +48 698 423 865

suma: 0,00 zł do kasy

NASZYWKA naprasowanka imiennik imię nazwisko

6,99 zł 6.99
* Darmowa dostawa od 250 zł
Wysyłka w: 3 dni
ilość szt.
* - Pole wymagane

Zakupy u nas to:

+ Opis

NASZYWKA naprasowanka imiennik imię nazwisko 2,5x6 cm

Naszywka imiennik z imieniem do szkoły przedszkola

Naszywki przeznaczone są do przyszycia celem oznaczenia przedmiotów dziecka. Już nigdy więcej nikt nie pomyli worka na buty, ręczniczka, poszeweczki czy plecaka Państwa dziecka. Naszywki wykonane są techniką haftu komputerowego. Wyhaftować można dwa słowa - imię i nazwisko lub inny tekst np. "ręcznik Kubusia" czy "plecak Marcinka".

Dlaczego haftowana naszywka jest lepsza od drukowanej?

Naszywki drukowane z czasem bledną a nadruk na nich przy intensywnym użytkowaniu pęka i staje się nieczytelny. Naszywki haftowane są bardzo trwałe, używa ich m.in. wojsko i policja do swoich imienników. Wyhaftowane nici nie bledną, nie pękają, są bardzo odporne.

Naszywka naprasowanka imiennik

Kodura to materiał używany w wojsku

Naszywki są stosunkowo miękkie i elastyczne, umożliwia to naszycie w miejscach które są w ruchu - np. rękawek odzieży. Materiał naszywki to KODURA - wodoodporny, bardzo wytrzymały materiał. Nie haftujemy na ścinkach i odpadkach tkaninowych które się strzępią lub łatwo plamią, KODURA jest materiałem technicznym, dzięki swym właściwościom używanym do naszywek także przez służby mundurowe. Naszywki nie strzępią się nawet po długim użytkowaniu, ponieważ krawędzie są obszyte nicią oraz dodatkowo opalone.

Naszywka naprasowanka imiennik

Mamy swój park maszynowy i możemy zrobić każdą naszywkę

Mamy swój park maszynowy, naszywki robimy na bieżąco, pod zamówienie klientów, dbamy o każdy szczegół i wytrzymałość naszywki. Naszywki dodatkowo posiadają opalone brzegi - co większa ich wytrzymałość i wyklucza strzępienie się brzegów.

W zależności od aktualnej ilości zamówień, naszywki wykonujemy do 3 dni roboczych (zazwyczaj szybciej). Produkty wykonane według specyfikacji klienta nie podlegają prawu do zwrotu konsumenckiego (odstąpieniu od umowy).

Naszywka naprasowanka imiennik

 

Jeżeli interesuje Państwa inny rozmiar lub model naszywki, zapraszamy do kontaktu, mamy swój park maszynowy i możemy wyhaftować prawie wszystko :) 

Produkty wykonane według specyfikacji klienta nie podlegają prawu do zwrotu konsumenckiego (odstąpieniu od umowy).

Do Państwa wyboru następujące modele czcionek, podkładów i kolorów nici.

Korzystamy z rozwiązań Trusted Shops jako niezależnego dostawcy usług w zakresie pozyskiwania opinii. Trusted Shops podjął działania mające na celu zapewnienie autentyczności opinii. Więcej informacji

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl