MASZ PYTANIE? +48 698 423 865

suma: 0,00 zł do kasy

NASZYWKA naprasowanka imiennik imię nazwisko

6,99 zł 6.99
* Darmowa dostawa od 250 zł
Wysyłka w: 48 godzin
ilość szt.
* - Pole wymagane

+ Opis

NASZYWKA naprasowanka imiennik imię nazwisko 2,5x6 cm

 

Naszywka imiennik z imieniem do szkoły przedszkola

Naszywki przeznaczone są do przyszycia celem oznaczenia przedmiotów dziecka. Naszywki idealnie nadają się do oznaczenia rzeczy przedszkola, np. ręczniczka w łazience czy kompletu pościeli, tak aby nikt nie pomylił oznaczonych produktów z innymi.

Naszywka naprasowanka imiennik

Przedmioty w szkole, które nie łatwo zgubić

Doskonałym wyjściem jest także użycie naszywki do oznaczenia przedmiotów szkolnych takich jak m.in. plecak czy piórnik. Tak podpisane przedmioty nawet jeżeli dziecko zostawi w szatni, w świetlicy czy klasie, od razu zostaną rozpoznane i oddane.

Naszywka naprasowanka imiennik

Zajęcia pozalekcyjne, klub sportowy czy co tylko zechcesz

Niezależnie czy dziecko chodzi na zajęcia z plastyki, gotowania czy garncarstwa, podpisany fartuszek ułatwia nawiązywanie kontaktów przypominając imię dziecka, dodatkowo dziecko o wiele łatwiej odnajdzie swój fartuszek wśród innych. Podobnie sytuacja ma się z ulubionymi ubraniami, które nawet pozostawione poza domem, będą łatwe do rozpoznania przez inne osoby. 

Naszywka naprasowanka imiennik

Nieważne czy bierzesz ze sobą torbę sportową, walizkę czy plecako-worek...

Nie istotne w czym przenosisz swoje rzeczy, bardzo łatwo oznaczysz swoją torbę, walizkę, worek, co ułatwia jej znalezienie na lotnisku, w autobusie czy szatni.

Naszywka imiennik

Dlaczego haftowana naszywka jest lepsza od drukowanej?

Naszywki drukowane z czasem bledną a nadruk na nich przy intensywnym użytkowaniu pęka i staje się nieczytelny. Naszywki haftowane są bardzo trwałe, używa ich m.in. wojsko i policja do swoich imienników. Wyhaftowane nici nie bledną, nie pękają, są bardzo odporne.

Naszywka naprasowanka imiennik

Kodura to materiał używany w wojsku

Naszywki są stosunkowo miękkie i elastyczne, umożliwia to naszycie w miejscach które są w ruchu - np. rękawek odzieży. Materiał naszywki to KODURA - wodoodporny, bardzo wytrzymały materiał. Nie haftujemy na ścinkach i odpadkach tkaninowych które się strzępią lub łatwo plamią, KODURA jest materiałem technicznym, dzięki swym właściwościom używanym do naszywek także przez służby mundurowe. Naszywki nie strzępią się nawet po długim użytkowaniu, ponieważ krawędzie są obszyte nicią oraz dodatkowo opalone.

Naszywka naprasowanka imiennik

Mamy swój park maszynowy i możemy zrobić każdą naszywkę

Mamy swój park maszynowy, naszywki robimy na bieżąco, pod zamówienie klientów, dbamy o każdy szczegół i wytrzymałość naszywki. Naszywki dodatkowo posiadają opalone brzegi - co większa ich wytrzymałość i wyklucza strzępienie się brzegów.

W zależności od aktualnej ilości zamówień, naszywki wykonujemy do 3 dni roboczych (zazwyczaj szybciej). Produkty wykonane według specyfikacji klienta nie podlegają prawu do zwrotu konsumenckiego (odstąpieniu od umowy).

Naszywka naprasowanka imiennik

 

Jeżeli interesuje Państwa inny rozmiar lub model naszywki, zapraszamy do kontaktu, mamy swój park maszynowy i możemy wyhaftować prawie wszystko :) 

Produkty wykonane według specyfikacji klienta nie podlegają prawu do zwrotu konsumenckiego (odstąpieniu od umowy).

Do Państwa wyboru następujące modele czcionek, podkładów i kolorów nici.

Korzystamy z rozwiązań Trusted Shops jako niezależnego dostawcy usług w zakresie pozyskiwania opinii. Trusted Shops podjął działania mające na celu zapewnienie autentyczności opinii. Więcej informacji

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl