MASZ PYTANIE? +48 698 423 865

suma: 0,00 zł do kasy

Bajkowa jakość

Testowane przez najdzielniejszych rycerzy

W bajkach naprawić można praktycznie wszystko. W rzeczywistości nie masz jednak czarodziejskiej różdżki, która sprawi, że wyblakły materiał odzyska blask nowości, ucho urwane zabawce wróci na swoje miejsce, a dziura się zaszyje.

W Bajkowym Pokoiku dbamy o to, by ta różdżka nie była Ci potrzebna. Sprzedajemy wyłącznie wysokiej jakości produkty:

  • szyte z wytrzymałych materiałów,
  • posiadające odpowiednie atesty,
  • bezpieczne dla Twojego dziecka.

Wszystkie rzeczy, które trafiają do naszego sklepu, osobiście sprawdzamy i testujemy razem z naszymi pociechami. Dzięki temu zupełnie szczerze możemy Ci powiedzieć: w Bajkowym Pokoiku nie znajdziesz produktu, którego z czystym sumieniem nie dalibyśmy naszym dzieciom.

Pieczątkę najwyższej jakości otrzymaliśmy również od najważniejszego z testerów – naszych klientów. Aż 99,8% osób poleciło nasz sklep na Allegro, wystawiając mu najwyższą notę.

Podziwiane przez księżniczkę Jasminę

Jakość i bezpieczeństwo produktów to cechy kluczowe dla rodziców. Dla dzieci liczą się kolory i wzory. Doskonale o tym wiemy, dlatego wszystkie produkty z Bajkowego Pokoiku przechodzą kontrolę naszej domowej księżniczki Jasminy, czyli Natalki. To dzięki niej w ofercie znajdziesz produkty nie tylko świetne pod względem jakości, ale też absolutnie magnetyzujące: o subtelnych kolorach, w urokliwe wzory i, co najważniejsze, ozdobione postaciami z bajek najbardziej lubianych przez dzieci.

Dostarczane przez Strusia Pędziwiatra

Jako rodzice doskonale wiemy, jak dzieci potrafią się cieszyć z nowych rzeczy. Te uściski i całusy dla mamy i taty, to sprawdzanie miękkości kocyka na policzku, to zabieranie zabawki absolutnie wszędzie. I kiedy pomyślimy, że nasz mały klient na drugim końcu Polski tak właśnie będzie reagował na otrzymaną od nas paczkę – uwijamy się ze sprawnością ekipy świętego Mikołaja i prędkością Strusia Pędziwiatra. Tym sposobem nasze produkty są gotowe do wysyłki już w 24 godziny!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl